Home Новини Всеукраїнське щомісячне видання “Розвиток та довкілля”
  • Представники України

ВГО "Розвиток та довкілля"

 
Всеукраїнське щомісячне видання “Розвиток та довкілля”

Важко переоцінити значення такого інформаційного видання в екологічній просвітницькій діяльності України. Тематика цього видання стосується найбільш актуальних тем нашого громадянського суспільства. Я з нетерпінням чекаю кожного наступного номера.

Видавництво очолює головний редактор Олександр Бродський - досвідчена, мудра, компетентна людина з великим життєвим досвідом. Тільки прочитавши колонку редактора “Акценти” Ви це зрозумієте.

Про тематику газети можуть сказати рубрики: “Пряма мова”, “Людина і природа” “Перехрестя епох”, “Людина і світ”, “Мить і вічність”, “Постаті”, “Світ довкола”, “Глибина столітть”, “Чи знаєте Ви?”, “Тінь Чорнобиля”, “ Час дій”, “Наш вибір”  і т. д. Прочитавши один номер газети розумієш, що поповнила скарбничку своєї свідомості..

Газета постійно інформує читачів про найбільш важливі прийняті міжнародні, урядові програми, що відносяться до збереження довкілля. Тираж газети невеликий - 3000 примірників.

Газета виходить завдяки постійній підтримці співробітників Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ в Україні, їх координатора Світлани Нігородової, за що їм вдячні  читачі.       

Дописувачами видання є небайдужі люди за наше майбутнє та  збереження довкілля.

Побажання: газету “Розвиток та довкілля” необхідно мати в бібліотеках загальносвітніх, середніх та вищих учбових закладів, що сприятиме розширенню освіти в інтресах сталого розвитку країни.

Читайте Всеукраїнське щомісячне видання ! Цікаво! Компетентно! Корисно!

http://dae.org.ua/ua/links/-lr.html