Home Новини Тренінг з управління проектами для грантових проектів, які адмініструються Програмою малих грантів ПРООН/ГЕФ
  • Єврошкола "Розвиток громад.Досвід Литви"

ВГО "Розвиток та довкілля"

 
Тренінг з управління проектами для грантових проектів, які адмініструються Програмою малих грантів ПРООН/ГЕФ

7-8 липня 2016 року у смт Іванків Київської області відбувся Тренінг з управління проектами для грантових проектів, які адмініструються Програмою малих грантів ПРООН/ГЕФ. Протягом двох днів понад 40 представників організацій громадянського суспільства та місцевих громад з Київської, Житомирської та Рівненської областей, вивчали особливості ландшафтного підходу ПМГ в циклі ГЕФ 6, тематичні напрямки ГЕФ, екологічні виклики та шляхи їх подолання у громадах Житомирського та Київського Полісся.
Високу ефективність та професійність тренінгу забезпечили ряд експертів, а саме: представники громад, організацій громадянського суспільства, вчені, координатори та експерти проектів ПРООН/ГЕФ, представники національного керівного комітету ПРООН/ГЕФ ПМГ, представники ПРООН, національний координатор ПРООН/ГЕФ ПМГ в Україні. Основна увага була приділена розробці проектних концепцій та пропозицій для ГЕФ ПМГ та у ході програми відбувся круглий стіл з інформування учасників про результати Міністерської Конференції «Довкілля для Європи» 2016.
Під час практичних командних занять учасники змогли перевірити отримані знання, завдяки он-лайн тренінгам по поводженню з відходами та принципам сталого розвитку. Завершено тренінг виїздом у с. Дитятки з метою практичної розробки проектної концепції щодо вирішення проблеми громади з дикими тваринами.