Home Новини В Луганській області проведений тренінг з управління проектами ПМГ ГЕФ
  • Всеукраїнський дитячий екологічний форум «Діти за довкілля: Майбутнє обираємо Ми!»

ВГО "Розвиток та довкілля"

 
В Луганській області проведений тренінг з управління проектами ПМГ ГЕФ

21 липня 2016 року у місті Кремінна Луганської області громадською організацією «Чисте поле» спільно з ГО "Сталий розвиток - гармонія суспільства" в рамках проекту ПМГ ГЕФ щодо розбудови спроможності та сталого розвитку проведено тренінг з управління проектами для грантових проектів, які адмініструються Програмою малих грантів ПРООН/ГЕФ для регіону степового ландшафту з виходами крейди. У тренінгу прийняли участь близько 30-ти представників сільських громад, громадських організацій та органів місцевого самоврядування Луганської області.
Усі учасники були ознайомлені із тематичними напрямками відповідно до нового шостого циклу Програми малих грантів ГЕФ ПРООН та ландшафтного підходу до реалізації нових проектів, а саме степового ландшафту з виходами крейди. Протягом тренінгу учасники спробували розробити проектні пропозиції, або просто концепції різних цікавих ідей для ПМГ ГЕФ ПРООН.

Наприкінці тренінгу для усіх охочих був організований виїзд у дитячий літній табір у м. Кремінна для наочного прикладу розробки проектної пропозиції щодо модернізації системи опалення будівлі дитячого літнього табору в громаді, що приймає внутрішньо переміщених осіб.